Вдома / Розвивайся / Де знайти «чарівну таблетку»?

Де знайти «чарівну таблетку»?

Займаючись «самовдосконаленням» в очікуванні весни різне думається… В основному, це те, що, які ж ми, все-таки, схиблені на «чарівних таблетках» і як сильно ми шукаємо їх для свого життя! Хочеться раз — і все! Щоб все траплялося саме і швидко. Прочитала одну книгу — і все змінилося відразу, і чоловік, і діти, і сама. Чи заснула — і народила, без болю і без праці.

Наприклад, я часто ловлю себе на такій думці, коли приходжу на процедуру для обличчя до косметолога. Платиш гроші, годинку терпиш і сподіваєшся, що зараз встанеш, а обличчя в тебе буде зовсім інше, відразу років на 10 молодше і свіже, і звичайно, красивіше. Процедура закінчується — результат є, він очевидний, але здається, що цього недостатньо. «Раз і все» не вийшло…

Те ж саме з постаттю у багатьох дівчат. Я не з чуток знаю, що іноді дуже хочеться щось таке з’їсти, зробити щось один раз, потерпіти, помучитися, щоб раз — і відразу мінус скільки-то кілограм. І щоб все те, що набрано за час вагітності і перші місяці дитини — раз і саме кудись пішло. Але не йде… І завжди доводиться потрудитися, щоб повернутися у форму.

Таку ж чарівну таблетку ми часто шукаємо у відносинах з чоловіком, з дітьми, з батьками. Щоб просто якусь одну медитацію зробити — і все налагодилося.

Але чарівних таблеток немає…

Якщо над своєю дитиною ти багато років робиш психологічне та емоційне насильство, то треба бути готовою до того, що коли вона виросте, ви не станете кращими друзями. І жодна чарівна таблетка не допоможе. Варто було б починати поважати особистість з народження і пам’ятати про те, що дитина тобі дана, щоб ти вчилася любити, приймати, піклуватися, а не реалізовувала свої амбіції. Пізніше, щоб це виправити, потрібно багато років. А так хочеться дива, правда?

Якщо ти 9 місяців виношувала дитину, і твоє тіло змінювалось крок за кроком, дай йому щонайменше ті ж 9 місяців для відновлення. І не чекай, що саме станеться, допоможи йому прийти в потрібну форму, дбайливо і з любов’ю. Не муч його, а то потім доведеться розбиратися з новими проблемами.

Немає ніякої чарівної таблетки, немає ніякої секретної техніки схуднення, немає ніякого таємного способу швидкого налагодження відносин, немає ніякої особливої методики, що дозволяє швидко вилікувати свої хвороби. Можна десь отримати швидкий результат хитрощами, маніпуляціями. Швидкий, але недовговічний, що загрожує різного роду ускладненнями і побічними ефектами…

Будь-які ж справжні зміни вимагають часу, зусиль і маленьких кроків щодня.

Сьогодні зробила крок, завтра зробиш ще один, післязавтра зробиш ще крок, і через рік-другий — мрія збудеться.

Сьогодні на ніч не їси, завтра і післязавтра теж. І через три місяці – виглядаєш стрункішою. Щоранку і щовечора доглядаєш за шкірою обличчя повністю — умиваєшся, тонік, живильні креми, массажики, маски, скраби, гімнастика. І через кілька місяців бачиш результат.

У цьому світі тільки так. І ніяк інакше. Чари маленьких кроків. Тільки це і працює. Пора вже побачити справжнє чарівництво і перестати чекати ілюзорного…

Check Also

Я люблю свою роботу

Як зрозуміти, що ти займаєшся своєю справою?

Як зрозуміти, що ти займаєшся своєю справою? Що ви відчуваєте, прокинувшись вранці? Чого вам хочеться? …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перед отправкой формы: