Вдома / Про блог

Про блог

Привіт!

Ну що ж, почнемо (чи продовжимо) знайомство. Мене звуть Анна, і я — та сама, [не] просто мама і не ідеальна мама (нас таких дууже багато:)) ) . Спочатку я хотіла перейменувати блог в «Успішна мама». Та подумала, що це надто нудна назва. Практично кожна з нас (мам) прагне бути ідеальною (особливо в очах сусідів, друзів, родичів…), погодьтесь…. Та, насправді, не це важливо. Один раз зрозумівши це — відкриваються очі на важливіші речі. А саме на щастя. Якщо дитина отримує задоволення від чаляпання у калюжі, і я впевнена, що це їй не зашкодить — я дозволю. Якщо у вихідний мої малюки замість обіднього сну захочуть дивитись новий мультфільм — я дозволю.

Я не буду перечислювати все, що я можу дозволити собі, чи своїм дітям… Навіщо? Головне це адекватність і безпека. Крім того, якщо дитина отримує позитив і задоволення — то це набагато корисніше. а що скажуть люди? Хіба важливо? Я «за» вихованість і повагу до дорослих. Але і «за» особистий вибір і власну думку.

Але блог не тільки про це. Основною темою я залишаю заробіток у декреті для мам. Це зараз дуже актуально, і маючи певний досвід (а я «у декреті» вже 8 років, працювала контент-менеджером, копірайтером, сео-оптимізатором, вела і веду декілька сайтів різної тематики, замаюсь оформленням електронних книг та журналів, створюю невеликі сайти на замовлення, «малюю» логотипи та розробляю фірмовий стиль для компаній, вела сторінки різних соціальних мереж на замовлення). Зараз я зосередилась на своїх проектах. Їх у мене два. Власне, даний сайт-блог і журнал для батьків Вінниці «7-я».

Деякі проекти на замовлення я продовжую, у певній мірі, вести. Частково. Десь технічна підтримка, десь просто наповнюю сайти статтями на замовлення. Десь публікую корисності у соцмережах. На все потрібен час, якого у мами, обмаль.

Коли я починала, моїй старшій донечці було 2 місяці, ми жили на зйомній квартирі і наше фінансове становище бажало бути кращим. Зараз — суспільними сімейними зусиллями, ми живемо у власному будинку. Нам вистачає на все необхідне. Наша сім’я збільшилась і тепер діток двоє.

Фінансова скрута і відчай багатьох жінок штовхає до змін. Подібних історій дуже багато. Для того, щоб досягти того, що у мене зараз є, мені прийшлося повністю змінити і себе, і своє ставлення, практично до всього. Та у кожної жінки своя історія.

Важливо взяти правильний напрямок. У своєму проекті я хочу показати, як саме можна досягти успіху, достатку, самореалізуватись. Бути мамою, яка не кричить на своїх дітей, яку діти слухають і просто обожнюють. Встигати правильно вистроювати свою «кар’єру» мами. Берегти свій сімейний вогник і залишатись при цьому бажаною і цікавою, романтичною і жіночною. Це важко. Та воно того коштує.

Отож мами, геть відчай! Як каже моя мама: «Все буде добре!»

Вийти на зв’язок зі мною можна:

E-mail:riwakova@gmail.com

І обов’язково приєднуйтесь у соціальних мережах, групи проекту справа>>>>

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перед отправкой формы: