Вдома / Будь собою! / Прощавай декретна відпустка!

Прощавай декретна відпустка!

Час іде, все міняється. У томі числі і люди. Це я веду до того, що і у моєму житті є певні зміни. Зараз хочу ними з вами поділитися.

Але перш, зроблю маленький вступ.

Цей сайт — мій персональний блог. Спочатку він мав тематику заробітку для мам у декреті. Пізніше трохи поміняв формат. Змінила мову, втратила практично всю аудиторію.

Часто приходили думки взагалі його закрити: часу для наповнення немає, аудиторії немає, за домен платити приходиться все одно….

Зараз трохи передумала,  і вважаю, що сенс продовжувати є. Поясню чому.

Я розпочинаю свій невеличкий бізнес. А саме відкриваю хендмейд майстерню. Вдома я буду власноруч шити ляльки, розвиваючі іграшки, жіночі сумки. Мені дуже подобається вишивка стрічками, тому думаю будуть роботи і цьому напрямку.

Планую робити майстер-класи, викладати різні корисності, лайфхаки для рукодільниць і просто для мам. Разом будемо шукати натхнення, далі планувати свій час, аби встигати робити справи по дому, уділяти час близьким людям та розвиватися у різних напрямках.

Само собою тут у мене буде невеличкий магазинчик.

Назву сайту ще не знаю чи буду міняти, скоріше за все так. Мій декрет, терміном у вісім років))), майже завершився. Через тиждень синочку виповнюється три рочки, і я офіційно стаю домогосподаркою!)) Чи дасть мені вища сила можливість стати ще раз матір’ю – не знаю. Життя покаже.

Поки що, планую перекваліфікуватись у хендмейд-маму))).

Тому, надіюсь більше не пропадати)).  До речі створюю сторіночку на фейсбуці та в інстаграм – приєднуйтесь.

Всім бажаю гарного настрою, натхнення, досягнень у пошуку себе!

Бувайте!

Check Also

Любов до себе

5 кроків на шляху самопізнання

Давно заїжджені фрази «Ніхто не полюбить тебе, якщо ти не любиш себе», «Ми повинні навчитися …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перед отправкой формы: