Як заробити на блозі?

Звичайно ж, усі ми, блогери, — народ не меркантильний, а навіть навпаки несемо в маси «розумне, добре, вічне», а саме ділимося своїми думками, почуттями, переживаннями. Але навіть альтруїстам все ж таки хочеться їсти, а значить рано чи пізно виникне питання, як заробити на блозі?

Отже, по порядку.

По-перше, що є блог?

Можна сказати, що блог є on-line щоденник автора. Сайт, на якому блогер (автор блогу) розміщує особисті записи, фотографії, мультимедіа. Блог передбачає публічність і реакцію користувачів на опубліковані статті.

Більш докладно і по-науковому читаємо на Вікіпедії.

По-друге, як створити блог?

Відповідь на це питання досить проста. Якщо вам є, що розповісти світу, то створити свій блог, дійсно, легко. Вибираємо платформу і вперед.

В якості платформи використовуємо або безкоштовні варіанти, типу LiveJournal, Blogger і т. п., або при невеликих навичках програмування і знань, що таке домен і хостиг, створюємо web-сайт, наприклад, на платформі WordPress.

Чим відрізняється власний блог від блогу, створеного на блог-платформах? Більшим ступенем свободи. Блог-платформи припускають готові шаблони. У той час як власний сайт — це можливість реалізувати особисті амбіції в плані дизайну, розміщення контенту і т. п.

Отже, у нас є блог, в якому ми регулярно щось пишемо. Але в один прекрасний момент виникає питання: чи можна поєднати приємне з корисним і заробити на блозі?

Розглянемо три варіанти заробітку на блозі.

  1. Партнерка (партнерські програми).

На своєму блозі розміщуємо партнерське посилання на продукт або послугу. Існує досить велика кількість сервісів, де можна переглянути та вибрати продукти для рекламування на блозі (наприклад, Justclick). У випадку, якщо відвідувач сайту/блогу перейде по посиланню та здійснить оплату, то ви отримаєте відсоток від укладеної угоди.

  1. Розміщення реклами.

Блог — це не тільки спосіб самовираження, але і спосіб залучення певної цільової аудиторії. Тому для багатьох рекламодавців ви можете стати дуже перспективним майданчиком для залучення клієнтів. З’являється можливість брати деяку суму за розміщення матеріалів рекламного характеру.

У деякому роді схоже на партнерку. З тією лише різницею, що рекламодавець платить відразу, а за розміщення партнерського банеру чи посилання ви зможете отримати оплату тільки після операції.

  1. Заробіток на кліках і переходах.

Один з найбільш, на мою думку, ефективних заробітків — це на кліках і переходах. Для цього можна скористатися такими ресурсами, як Google Adsense.

На вашому блозі з’являється реклама, клікнувший на неї відвідувач принесе вам копієчку.

Окремо розглянемо варіанти заробітку, пропоновані сервісом Блогун.

Що таке Блогун? Блогун — сервіс, що дозволяє поєднати спільноту блогерів і рекламодавців. На ньому поєднано одразу дві ідеї заробітку:

  1. Написання статей рекламного характеру.
  2. Партнерська програма.

Про партнерки ми говорили раніше. Тому зупинимося на рекламних статтях.

У вас є блог певної тематики, але немає рекламодавців. В той час, як десь є рекламодавці, яким потрібні читачі. Реєструємося в Блогуні, активуємо блог і отримуємо від рекламодавців завдання на написання публікацій. Чим більше у вас читачів, тим вище ваш рейитинг в системі, тим більше рекламодавців готові з вами співпрацювати, а значить зростає ваш заробіток.

Отже, виходить, що все не так вже й складно. Можу сказати, що починаючи свій блог, я практично нічого не знала ні про сайти, ні про домени… ні, тим більше, про можливості заробити в інтернет-мережі.

Звичайно, що все не приходить просто так. Розуміння. приходить виключно з досвідом. Якщо у вас є бажання, то і можливості знайдуться. Тим більше можливості заробити.

Check Also

Основні правила роботи фрілансера

Докладно про те, хто такі фрілансери, я писала, коротко нагадаю. Фрілансер —  людина, що працює …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перед отправкой формы: